Bebek Hamak Modelleri Nelerdir?

Bebek Hamak Modelleri Nelerdir?

24 Haziran 2022

Bebek Hamak Modelleri Nelerdir?

Aile kavramı ilk etapta kadın ve erkeğin resmi nikahla evlenerek başlar. Evliliklerinden belli süre sonra bebek sahibi olmayı isteyerek baba ve annelik duygusunu yasamak isterler. Aile kavramı ilk etapta kadın ve erkeğin resmi nikahla evlenerek başlar. Evliliklerinden belli süre sonra bebek sahibi olmayı isteyerek baba ve annelik duygusunu yasamak isterler. En çok kadınlar annelik duygusunu çok istedikleri kadar hamilelik sureci ve doğum yapmak ve anne olmak o kadarda zordur. Yeni doğan bebekler ilk aylarında anne sütü verildiğinden bebeğe uygun beşik alınarak annenin yanında yatırılır. Beşik, süt çocuklarını yatırıp sallayarak Uyutmaya yarayan genellikle ağaçtan yapılmış sallanır küçük yatak türüdür. Bebekler beşikten sonra başka odada veya yerde yatması için bebek hamağında yatırılır. Bebeklerin daha sağlıklı ve rahat uyuması için hamak beşik modeli daha çok tercih edilir.

Bebek Beşiği Nasıl Olmalıdır?

Bebek ilk doğduğunda anne kucağına verilir. İlk olarak o an anne, anne olduğunu hisseder. Anne olarak kucağındaki bebeğine en güzel odayı hazırlamak ister. Bebeğini rahat ettirmek için en rahat bebek beşiği almak ister. Özellikle yeni doğan bebeklerde uyku düzeni çok önemlidir. Bu yüzden sağlıklı bir beşik seçerken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bebek beşiği seçerken güvenli, Konfor ve taşınabilirlik gibi dikkat edilmesi gereken birçok noktayı göz önünde bulundurmalısınız. Bebeğiniz için beşik seçerken, beşiğin hangi maddelerden üretildiğini ve kalite yapısını mutlaka araştırmalısınız. Bebek beşikleri seçiminde Svava sitesinden anne yanı beşik tek, normal beşik, sepet beşik, hamak beşik gibi modelleri seçebilirsiniz.

Bebekler İçin Hamak Neden Kullanılır?

Hamak, insanlarında kullandığı büyük salıncak turudur. Bebekler için daha çok kucak alışkanlığını bırakması için kullanılır. Hamak, kolay kurulan portatif, istenilen her yere kolaylıkla taşınabilen beşik türüdür. Kısaca Bebeğinize bahçede, piknikte ya da seyahatte uyuyabilme imkânı sunan sallanabilen beşik çeşididir. Hamak bebeklerin hiç durmayarak ağladığında anne kucağında uyutmaya, sakinleştirmeye çalışır. Bu durumlarda hamak annenin kurtarıcısı olur. Hamak bir salıncak türünde olduğu için çocuğun dikkatini çeker ve hoşuna gider. Hamak annenin gittiği yerde portatif olarak açıp kullanabilir. Anne çoğu zaman işi olduğu zaman bebeği uyumadığında huzursuz olduğunda hamağına koyarak salladığında hem rahatlar hem de uyur.

Bebek Hamak Modelleri

Dünyanın en tatlı ve masum temiz olan yeni doğan bebekleriniz ve büyüyen bebekleriniz için en rahat konforlu bebek hamak modellerimiz vardır. İlk doğan bebekler için, lotus anne yanı bebek hamak beşik kullanılır. Bebeğin belli bir aydan sonra ebeveynler, bebeğinin sağlıklı ve rahat uyuması için farklı modellerde hamak beşik kullanmak isterler. Bu modellerden; Svava Ahşap bebek hamak salıncak modeli, Svava Metal standlı inci bebek hamak beşik ve portatif hamak beşik tercih edilir. Annelerin en çok tercih ettikleri portatif hamak beşiktir. Çünkü bebeği ağladığında yanına getirebilir veya bahçeye de çıkarabilir. Bu modellerden almak isteyenler uygun fiyatlarda bebeğiniz için en rahat ve konforlu modellerden satın alabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.